czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Co, gdzie, kiedy?

  • 30 listopada 2017
  • wczoraj, 16:59
  • wyświetleń: 1110

Chrześcijański Klub Zdrowia w Miejskim Domu Kultury

W środę 6 grudnia o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Jak oszczędzić na dentyście".

Chrześcijański Klub Zdrowia


Wykładowcą będzie stomatolog Danuta Zyskowska, która przedstawi nam ciekawe informacje związane z dbałością o zdrowie i higienę jamy ustnej. Dowiemy się, co zrobić, by możliwie najskuteczniej unikać stresu związanego z kolejnymi wizytami u dentysty.

Spotkanie grudniowe jest ostatnim spotkaniem w tym roku, jednak od stycznia startujemy z nowymi siłami i postanowieniami. Mamy nadzieję, że z Nowym Rokiem uda się Państwu podjąć korzystne decyzje dotyczące stylu życia tak, by mogli Państwo cieszyć się zdrowiem, energią i pozytywnym nastawieniem.

Kolejne spotkania w roku 2018:
  • 03.01.2018 - Misja medyczna w Bangladeszu a nasza rzeczywistość
  • 07.02.2018 - Powietrze i oddychanie
  • 07.03.2018 - Indeks glikemiczny w praktyce


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

"Zdrowie to stan pełnej fizycznej, duchowej i społecznej pomyślności, stan dobrego samopoczucia - dobrostan, a nie tylko brak choroby, defektów fizycznych czy niedomagań" - Światowa Organizacja Zdrowia

Miejski Dom Kultury

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Niepodległości 42

tel. 032 2153285
fax 032 2153285

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze