czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Co, gdzie, kiedy?

  • 11 kwietnia 2018
  • 21 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 1457

XXII Bieg o puchar Dyrektora MOSiR w kwietniu

Za nami:

W sobotę, 21 kwietnia, na terenach stadionu MOSiR, odbędzie się XXII Bieg o puchar Dyrektora MOSiR.

XXII Bieg o puchar Dyrektora MOSiR odbędzie się 21 kwietnia. · fot.


Celem imprezy jest popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród społeczeństwa, propozycja aktywnego spędzania czasu wolnego dla dzieci i dorosłych.

W imprezie mogą brać udział : dorośli nie mający przeciwwskazań lekarskich do biegania- po uprzednim wypełnieniu oświadczenia oraz dzieci za pisemną zgodą rodziców lub prawnych opiekunów (dzieci i młodzież do lat 18). W przypadku grup zorganizowanych za sprawdzanie oświadczeń rodziców odpowiedzialny jest opiekun grupy zgłaszanej do biegu.

Zawody będą rozegrane w kategoriach z podziałem na wiek i płeć. Pierwsze biegi wystartują o godzinie 10.00 a ostatnie o 11.30. O godzinie 12.15 odbędzie się dekoracja najlepszych uczestników każdego z biegów.

Zgłoszenia zbiorowe (minimum 5 uczestników) z danej szkoły lub innej jednostki prowadzone są przez internetowy system znajdujący się pod adresem: mosir.input.com.pl. Login i hasło do systemu jest dostępny pod numerem telefonu 600-270-428. Zgłoszenia uczestników dokonuje tylko i wyłącznie opiekun poszczególnej grupy. Zgłoszenia indywidualne prosimy dostarczać pod adres MOSiR (Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 145 fax: 322152706) lub na adres: imprezy@mosir.czechowice-dziedzice.pl do 20 kwietnia do godz. 10.00. W dniu zawodów weryfikacja i dodatkowe zapisy od godz. 8.30-9.30 w biurze zawodów (stadion MOSiR).

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze