czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Co, gdzie, kiedy?

  • 14 września 2018
  • 28 września 2018
  • wyświetleń: 2184

XXVII Bieg Niepodległości - trwają zapisy!

Wystartowały zapisy na XXVII Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. Impreza odbędzie się 11 listopada o godzinie 13.00.

XXVI Bieg Niepodległości
XXVI Bieg Niepodległości · fot.


W tym roku 10-kilometrowa trasa będzie przebiegać od startu na stadionie MOSiR, przez następujące ulice: Łukowa (od bramy stadionu do skrzyżowania z ul.: Łukasiewicza), Łukasiewicza, Kopernika, Kotulińskiego, Mazańcowicka, Ligocka, Stawowa, Zielona, Kolejowa, Słowackiego, Rondo Solidarności, Słowackiego, Studencka, Żeromskiego, Parkowa, Kołłątaja, Rondo Żołnierzy Niezłomnych, Niepodległości, lewą stroną Ronda Sybiraków, Niepodległości, Wąska, Łukasiewicza, Łukowa, brama stadionu MOSiR. Bieg zakończy się na bieżni stadionu MOSiR.

Trasa XXVII Bieg Niepodległości
Trasa XXVII Bieg Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach · fot.


Pod adresem www.bieg-niepodległości.pl/regulamin/ znajdziecie regulamin biegu obowiązujący podczas XXVII Biegu Niepodległości. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego. Wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z potwierdzeniem znajomości regulaminu i jego akceptacją.

- Przed rokiem niemal 2/3 zgłaszających się podało w formularzu rejestracyjnym numer ICE - numer telefonu do osoby, którą należy powiadomić w razie nagłego wypadku. To podsunęło nam pomysł, by dla każdej zawodniczki i zawodnika do pakietu startowego przygotować indywidualną silikonową opaskę z numerem ICE. Dlatego namawiamy Was do podawania podczas rejestracji numeru do bliskiej osoby, który zostanie umieszczony na Waszej opasce wraz z Waszym imieniem - zachęcają organizatorzy.

Jako że nie samym bieganiem człowiek żyje, w tym roku inicjatorzy chcą wesprzeć 15-miesięczną Sarę. Dziewczynka urodziła się z zespołem wad wrodzonych. Obecnie rodzice czekają na wycenę leczenia wady ręki w Paley Institute na Florydzie.

- Od każdego pakietu startowego przekażemy jedną złotówkę na rehabilitację oraz planowane operacje ręki Sary. Jeżeli chcesz wesprzeć naszą akcję kwotą wyższą niż 1 złoty, to dajemy taką możliwość. Podczas dokonywania płatności można będzie wybrać lub wpisać dodatkową kwotę jaką ewentualnie zechcesz przekazać dla Sary. Kwota ta w całości zostanie przeznaczona na pomoc Sarze - opisują sytuację. Więcej o historii Sary przeczytacie na stronie www.bieg-niepodległości.pl/biegamy-dla-sary/

aka / czecho.pl

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.