Ogoszenia Czechowice-Dziedzice Ogoszenia Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 maja 2019
  • wczoraj, 07:14
  • wyświetleń: 2396

III Maraton Zumby - zebrane cegiełki wspomogą dzieci z Zespołu Szkół nr 4

25 maja od 17.00 do 20.00 w Dworku Stara Cynkownia odbędzie się III Maraton Zumby. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie "Pomoc raduje" działające przy Zespole Szkół Nr 4, SOCA Studio Tańca oraz Rehabilis i Dworek Stara Cynkownia.

II Charytatywny Maraton Zumby Fitness w Dworku Eureka - 30.06.2017
II Charytatywny Maraton Zumby Fitness odbył się w Dworku Eureka. · fot.


Bilety wstępu w formie cegiełki to koszt 20 zł i zbieramy na dzieciaki z niepełnosprawnościami z Zespołu Szkół Nr 4, które pilnie potrzebują rehabilitacji. Za zakupione cegiełki można będzie otrzymać nagrody, takie jak: biletu wstępu do Multikina,parku trampolin Parabola, sali zabaw Bajkolandia, vouchery na zakup pizzy w Pigallo, kawy w Palarnia Proper, zajęć tanecznych w SOCA Studio Tańca, masaży w Rehabilis, wizyty w salonie fryzjerskim Józefa Kupczaka, zabiegów w Studiu Figura oraz wiele, wiele innych.

Stowarzyszenie Pomoc Raduje z ZSS Nr 4 podczas zajęć z szycia przygotuje ozdobne poduszki, czapki, które również będzie możliwość otrzymać za podarowane cegiełki. Dzieciaki chcą i lubią tańczyć, ale potrzebują Waszego wsparcia.

Instruktorzy Zumby wraz Soca Studio Tańca będą Wam wskazywać ruchy taneczne a muzyka Was poprowadzi! Wśród instruktorów: Agnieszka Kozioł, Natalia Cypcer, Karina Żak - Dudek, Tomasz Matula, Joanna Dudkiewicz, Anna Gibas, Katarzyna Kramarczyk, Elżbieta Twardzik, Barabara Paszek.

Fizjoterapeuci z Rehabilis wykonują masaż relaksacyjny czy sportowy. Dla chętnych rodziców będzie można również wykonać test postawy dziecka. Z profesjonalistami ze Studia Figura porozmawiacie o zdrowym odżywianiu oraz prawidłowym dbaniu o sylwetki.

Stowarzyszenie Pomoc Raduje zorganizuje moc atrakcji dla dzieci:zabawy sensoryczne, bański mydlane, malowanie buzi, zabawy z chustą klanza, gry i zabawy konstrukcyjne, słodkie przekąski. Na stoisku gastronomicznym będzie można się posilić pysznym ciastem, babeczką czy słodką przekąską oraz spróbować bardzo zdrowego smalcu z fasoli. Do nabycie też kawa i herbata.

Maraton Zumby

aka / czecho.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA